צרו קשר
שירות לקוחות 08-9472378
מסע צילום בדרך היין
גאורגיה 
עם פליקס לופה ודני בירן
22-28/9/2019
 

שלום חברים!
אני שמח להזמין אתכם להרפתקה חדשה צילומים מדהימים וחוויות משותפות.
מסע ג'יפים מרתק ומעמיק לרוחב המדינה לכיוון הקווקאז הנמוך ואינספור כפרים נהרות הרים ואנשים חמים לאורך כל המסלול.
אז קודם כל, הכי חשוב זה שיש לנו צוות מדהים!
שמכיר כל אבן בגאורגיה וכל אבן מכירה אותו בכל מקום.הוא מאוד פתוח סובלני ומוכשר מאוד בלהכניס אותנו לכל מקום או בית שרק נרצה.
מדריך מקומי מנוסה מאוד  שעובד שנים עם ישראלים ובעיקר צלמים. המסע מאופיין בצילומי אנשים בסביבתם הטבעית,צילומי טבע,בעלי חיים וצילום אורבני.
בדגש על צילום אטנוגראפי ומספק נוף אורבני וכפרי בשפע. ביקור בכפרים אוטנטיים ואירוח תדיר בבתים של משפחות במקומות שעדיין לא ראו תיירים.
הזדמנויות צילום בשפע, והעיקר - חוויות משותפות וגיבוש של הקבוצה.מה בתכנית?

יום 0: 2.6.19 - יציאה משדה התעופה בן גוריון ונוחתים בערב בשדה התעופה של טביליסי ומשם נוסעים ללינה בבית המלון שלנו בעיר. 

יום 1: 3.6.19 - לאחר ארוחת הבוקר היציאה מטביליסי לכיוון דרום מערב לכיוון עיר המערות של ורדזיה. בדרך נעבור  על פני כפרים ואגמים הרריים רבים, נבקר במחנות האוהלים של הרועים ומשפחת הפליטים האקולוגיים. פיקניק בטבע, ארוחת ערב ולינה במלון ליד אגם Tsalka.  יום 2: 4.6.19 - לאחר ארוחת הבוקר נמשיך את המסע אל מערות העיר ורדזיה. בדרך נבקר בעיר נינוטסמינדה, מנזר פוקה, אגמי הרים גבוהים, הכפר העתיק גוגאסאני. פיקניק בטבע, ארוחת ערב ולינה כפרית  ב Vardzia .
 
יום 3: 5.6.19 - לאחר ארוחת הבוקר, נבקר במתחם העיירה ורדזיה, המנזר ואניס קוובבי ומנזר יוחנן המטביל. כמו כן נבקר בכפרים קוריסקבי, צ'כארי וטמגבי. ארוחת צהריים במסעדה המקומית, ארוחת ערב ולינה כפרית ב Vardzia .יום 4: 6.6.19 - לאחר ארוחת הבוקר, עוזבים את איזור ורדזיה לעיר Akhaltsikhe. בדרך נעבור את מבצר חרטוויזי והעיר אספינצה. עם הגעתנו לאחאלציחה נבקר באתרים המקומיים: מבצר רבאט, העיר העתיקה, בית הכנסת והשוק האגררי. ביקור במנזר של ספארה. ארוחת צהריים בסמארט או במסעדה מקומית, ארוחת ערב ולינה בבית הארחה משפחתי מקומי.

יום 5: 7.6.19 - אחרי ארוחת הבוקר נלך לאתר הנופש של אבאסטומני. אתר הנופש פתוח כל השנה, הרבה מבנים ישנים מעניינים מתקופת הצאר הרוסי. בדרך חזרה נבקר בכפר אודה ובשטחים הסמוכים. פיקניק בכפר או בבית בכפר. ארוחת ערב ולינה ב Akhaltsikhe .יום 6: 8.6.19 -  לאחר ארוחת הבוקר נבקר בתערוכת הנשק באחאלציחה ובעיר הולדתו של סטאלין - גורי. ארוחת צהריים בעיר. ארוחת ערב ולינה בטביליסי .

יום 7: 9.6.19 - יום בטביליסי. לאחר ארוחת הבוקר, סיורים בעיר, שוק פשפשים, אמבטיות גופרית, מבצר Narikala  ועוד..

יום 9.6.19 - יום בטביליסי. סיור צילום בסמטאות העיר העתיקה,הרובע היהודי. ביקור בשוק המקומי הענק. מאוחר בלילה  עזיבה לשדה התעופה .
זהו בגדול המסלול,כמובן שלמזלנו המדריך מאוד פתוח וגמיש לכן נוכל תמיד להחליט מתי נרצה לעזוב כל מקום או להכנס לכל כפר שנרצה לצלם בדרך בלי הגבלת זמן.
•    כל המסע יהיה בתוך ג'יפים גדולים (מיני וואנים) מאוד נוחים.
•    רמת החדרים היא סבירה מאוד באירוח כפרי בכל מקום שנלון.
•    האוכל תמיד טוב בכל מקום, והיין זורם שם כמו מים.
•    מזג האוויר צפוי להיות נוח מאוד ביום וקריר בלילות.

מחירים:

 1950 יורו  8 ימים.
תוספת לחדר יחיד - 250 יורו

המחיר כולל: השכרת ג'יפים,מדריכים,דלק,לינה ,4 ארוחות ערב העברות משדה התעופה וחזרה והרבה יין וצ'צ'ה בחינם.
המחיר אינו כולל: ארוחת צהריים,ארוחות ערב בטביליסי בלבד, כניסה לאתרים בתשלום.

מוכנים לצאת לדרך?
השיבו לי במייל או התקשרו אליי, 054-7633932
פליקס לופה
ט.ל.ח

Contact: